Your address will show here +12 34 56 78
Peryön İç Anadolu Mentee’lerinin keyifli buluşmalarından mesleki paylaşım platformuna  dönüşen harika bir oluşum olan SadeİK ile güçlerimizi birleştiriyoruz. 
Amaç: SadeİK, insan kaynakları çalışanlarının, gönüllü olarak bir araya gelerek deneyim  ve tecrübelerinin paylaşılmasını amaçlamaktadır. 

Kapsam: SadeİK’da insan kaynakları teorik ve uygulama alanları, kişisel gelişim alanları  ve mesleki bilgi /deneyimler ile ilgili her türlü bilgi aktarımı gerçekleşmektedir. 

Katılım Koşulları: İK profesyonelleri, İK yüksek lisans mezun ve öğrencileri, İK sertifika  programı mezunları vb. katılımcılardan oluşmaktadır. 

Uygulama:
–​SadeİK üyeleri, istedikleri ve yetkin oldukları konularda katılımcılara yönelik bir saatlik  bir eğitim /paylaşım programı hazırlarlar. 
– ​Eğitim /paylaşım programını üyenin kendisi hazırlar ve diledikleri materyaller ile birlikte  üyelere bilgi aktarımını sağlarlar. 
– ​Eğitim / paylaşım tarihi, her ayın ikinci perşembesi olarak belirlenir.

Mail grubu: sadeik2018@gmail.com
Instagram: sade_ik
Linkedin     : https://www.linkedin.com/in/sadeik-insan-kaynaklar%C4%B1-9191a2164/

Aralık Sadeik konumuz İk Metrikleri
İşveren markasından işe alıma tüm süreçlerimizi analitik ile nasıl geliştirebilirize ilham olduğu için kendisine teşekkür ederiz.


  • Text Hover
  • Text Hover