Your address will show here +12 34 56 78
KURUMSAL ÜYELERİMİZ
  • Text Hover
Demir Export A.Ş., Türkiye’nin en büyük sanayi ve ticaret kuruluşu olan Koç Topluluğu’nun madencilik faaliyetlerini yürüten şirketidir.
Kurulduğu 1957 yılından beri demir cevheri üretimini sürdüren Demir Export A.Ş., sonraki yıllarda baz metallerden çinko, kurşun, gümüş, bakır cevheri ve altın konsantreleri üretimine de başlamıştır.
Yaygınlaşan bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra, Şirketimiz bugün cevher zenginleştirme, maden üretimi, dekapaj taahhüt işleri, maden arama, etüt ve proje çalışmaları gibi madencilik sektörü kapsamına giren diğer alanlarda da önemli bir konuma sahiptir.
Demir Export A.Ş. yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip makina parkı ve donanımı ile ülkemiz madenciliğinin önde gelen kuruluşlarından biridir.
  • Text Hover
Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Pazara, uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek öncülük ediyor.
Securitas Türkiye, telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 farklı sektörden 800 kurum ve kuruluşa, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında güvenlik hizmeti sunar. Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır.
  • Text Hover


Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Savunma Sanayii Başkanlığı'na (SSB) sistem mühendisliği, teknik destek, proje yönetimi, teknoloji transferi, lojistik destek hizmetleri; görevlerini gerçekleştirmek amacıyla Savunma Sanayii İcra Komitesi (SSİK) kararı ile 1991 yılında kurulmuştur. 
  • Text Hover
Kayseri Ulaşım A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım alanındaki hizmetlerini yürütmek amacıyla 2008 yılında kurmuş olduğu bir iştirak şirketidir. Şirket, 2009 yılından bu yana raylı sistem işletmeciliği alanında hizmetlerini yürütürken, 2011 yılında bisiklet paylaşım sistemini devreye almış ve her yıl kapasitesini artırarak Kayseri’nin 51 noktasına bisiklet paylaşım istasyonu kurmuştur.
  • Text Hover

IMCA, başarılı bir yerel oluşumu hedefleyen küresel elektronik ve elektromekanik üreticilerine ve Türkiye pazarındaki müşterilerine üst seviyede hizmet verme amacı ile 2002 yılında kurulmuştur. Şirket, özellikle Savunma, Havacılık, Ulaşım, Endüstriyel ve Tüketici Elektroniği uygulamalara yönelik geniş bir ürün spektrumu sunmaktadır.
IMCA, 30 yıl pazar deneyimi bulunan dinamik yönetimi, çoğunluğu mühendislerden oluşan, eğitim seviyesi ve motivasyonu yüksek takımı, pazardaki uzmanlığı ile deneyimli, kurumsallaşmış bir organizasyondur.
  • Text Hover
Anako, ileri seviye teknolojiyi kullanarak ürettiği pastörize sıvı yumurta ürünlerini gıda güvenliği, hijyen, sağlık, verimlilik ve kullanım kolaylığına verdiği önemle endüstriyel mutfakların ve endüstriyel ölçekte yumurta kullanan üreticilerin kullanımına sunmaktadır. Sahip olduğu yüksek teknolojiyi, Türk mutfağına uygun pastörize sıvı yumurta ürünleri geliştirme tutkusuyla birleştirerek, sektöründe vizyon ve misyon lideri olmayı hedeflemektedir.