Your address will show here +12 34 56 78
Kurumsal Dönüşümde Dünü, Bugünü, Yarını Yönetmek Eğitimi

Eğitimin Amacı
Kurumlar teknoloji ve küreselleşme gerekliliğinde stratejilerini sürekli olarak uyarlamak ve yeniden tanımlamak zorunda kalıyorlar.
Geleceğin lideri olmak için değişmek, uyum sağlamak ve yenilikçi olmak gerekmektedir. Strateji ve yenilik konusunda önde gelen uzman Vijay Govindarajan’ın 3 Kutu Çözüm Modeli ile kurumların dönüşümlü iş modellerini uygulamak için zamanlarını ve kaynaklarını uygun şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır.
Bu eğitimde kurumunuzda yeniliklerin başarını nasıl hızlandıracağınız, değişimi nasıl yöneteceğiniz ve anlayışınızı derinleştirmeye yardımcı olacak yöntemler anlatılmaktadır.
Eğitimin İçeriği
1. Kutu 1 — Bugünü Yönetmek
2. Kutu 2 — Geçmişi Yönetmek
3. Kutu 3 — Yarını Yönetmek
4. Her kutuda başarı için farklı bir beceri, tutum, uygulama ve liderlik seti gerekir.
5. Üç kutunun dengede tutulmasıyla, bir işletme zaman içinde dinamik olarak değişebilir
6. Dünü, Bugünü, Yarını Yönetmek İçin Kullanılacak Araçlar
Eğitmenler
Esra AYKEN
1991 yılında Virginia Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi’nde 4 yıl süreyle öğretim görevlisi olarak çalıştı.
1995 - 2000 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Towers ve Sheraton Voyager Antalya Hotel de Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Ayken, Brüksel ve Londra’da almış olduğu Değişim Yönetimi eğitimleri sonrasında Sheraton Otelleri Değişim Koordinatörü olarak da görev alıp çeşitli ülkelerde bu konuda eğitimler verdi.
MilSOFT Yazılım Teknolojileri’nde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştığı 2000 – 2004 tarihleri arasında, İnsan Kaynakları çalışmalarının yanı sıra şirket süreç ve prosedürlerinin çeşitli kalite modellerine uyumluluk çalışmalarını yönetti.
2004-2018 yılları arasında kariyerine TAV Esenboğa İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü olarak devam eden Ayken, son yıllarda çalışmalarını İç Denetim, Değişim Yönetimi, Performans Yönetim Sistemi, Yetenek Yönetimi, Koçluk ve Mentorluk üzerine yoğunlaştırdı. Bu çalışmaların yanında yurtiçi ve yurtdışında bireysel ve kurumsal eğitimler veren Ayken, Executive Coaching, Performance Coaching, Coaching, NLP, Hypnose, Psikoloji ve Psikoterapi konularında uygulayıcı ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürdü.
Esra Ayken Temmuz 2018 tarihinden itibaren kariyerine Güven Sağlık Grubu İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Direktörü olarak devam etmektedir.
TİKAV (Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı) Danışmanı, Başkent Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı, PERYÖN İç Anadolu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Ayken, Arda’nın annesidir.
Emre ÇATMA
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünü bitirdikten sonra 2 yıl süreyle farklı üretim sektörlerinde Ar-Ge danışmanı ve Ar-Ge Şefi olarak çalıştı.
2015 – 2018 yıllarında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda Eğitim Sorumlusu görevinde bulunan Çatma, içerik geliştirme, farklı öğrenme düzeylerine yönelik yetkinlik eğitim içerikleri hazırlama, proje yönetimi, iş süreçlerinin yalınlaştırılması üzerin görev alıp vakıf içi ve dışında farklı konularda eğitim ve danışmanlıklar verdi.
Verinin değerine ve bilginin insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası olmasına olan inancıyla farklı formattaki bilginin tabiatını ve fikir ile ilişkisini incelemek ve iş yaşamında bilginin gücünü kullanmak amacıyla başlamış olduğu Ankara Üniversitesi Enformatik Yüksek Lisans programını 2019 yılında tamamladı.
Çalışmalarını son yıllarda almış olduğu eğitimler ve ilgi alanları doğrultusunda Proje Yönetimi, İçerik Geliştirme, Süreç Yalınlaştırma, Veri ile Yönetim, İş Modelleri oluşturma gibi konuların üzerine yoğunlaştırdı. Bu çalışmaların yanında bireysel ve kurumsal eğitimler veren Çatma, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Bilgisayar Yetkinlik Eğitimleri, Operasyonel ve Stratejik Dönüşüm Eğitimleri, Proje Yönetimi, Değişim Yönetimi ve Teknoloji Entegrasyonu gibi geniş bir yelpazede uygulayıcı, içerik geliştiricisi ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürürken farklı konularda çalıştay ve atölyeler düzenlemektedir.
2018 yılından itibaren kariyerine Güven Sağlık Grubu Güven Akademi Eğitim Yöneticisi olarak devam etmektedir.
Eğitim Ücreti
PERYÖN Üyesi: 330 TL
Katılımcı: 415 TL
*Eğitim ücretlerine %18 KDV dahildir.
Eğitim Yeri: Next Level Workinton
Eğitim Günü / Saati: 7 Kasım 2020 / 09:30 – 16:30


Eğitim ücreti ödenecek hesap bilgilerimiz:
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği İç Anadolu Şb.
İşbankası - CEPA Şubesi
IBAN No: TR98 0006 4000 0014 3710 0544 86
(Hesap No./IBAN No. ile Hesap Adının yukarıdaki şekilde birlikte belirtilmesi gerekmektedir. Dekont açıklamasında isim soyad ve eğitim adının belirtilmesine dikkat etmenizi rica ederiz.)