Your address will show here +12 34 56 78
Haber
PERYÖN İÇ ANADOLU İNSAN YÖNETİMİ ALANINDAKİ EN İYİ FİRMALARI KONUK ETTİ. PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği İç Anadolu Şubesi tarafından 04 Eylül 2014 tarihinde düzenlenen, “Ödüllü Firmalardan Tüyolar” etkinliği büyük ilgi gördü. 2008 yılından itibaren verilmeye başlanan PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri;  insan yönetimi alanında başarılı uygulamaları ödüllendirmek, fark yaratan firmaları cesaretlendirmek, bu alandaki standartlara yön vermek, başvuran firmaların süreçlerini gözden geçirmelerine ve değerlendirmelerine fırsat vermek amacıyla her yıl gerçekleştiriliyor. Ankara Atlı Otel’de gerçekleştirilen ve PERYÖN İç Anadolu Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Elif Ejdar Özel’in açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlikte VESTEL, GARANTİ BANKASI, AKSİGORTA, ECZACIBAŞI I BAXTER, MORHİPO VE BOYNER HOLDİNG, 2013 Yılı İnsan Yönetimi Ödüllerine sahip firmalar olarak yer aldı. Ödül sahibi firmaların İnsan Yönetimi alanındaki en iyi uygulamalarını ve başarılarına dair tüyoları paylaştığı etkinlikten katılımcılar oldukça memnun ayrıldı. Yüze yakın katılımcının yer aldığı ve tam gün dolu dolu devam eden etkinlikte eğitim ve gelişim yönetiminden, yenilikçilik ve inovasyon kültürü oluşturmaya, yetenek yönetiminden işveren markası olmaya kadar ödüle layık görülen pek çok uygulama değerli firma temsilcileri tarafından katılımcılara anlatıldı.

                                                            www.peryonicanadolu.com

0

Haber

Suistimal konusunun ele alındığı etkinlikte, kurumlarda suistimal kavramı ve suistimali yapanın özellikleri tartışıldı.

PERYÖN İnsan Yönetim Derneği İç Anadolu şubesince 8 Ağustos 2014 tarihinde düzenlenen “Yöneticiler ile Kahvaltı” etkinliği, seçkin bir davetli grubunun katılımı ile gerçekleşti.
TAV Havalimanın ev sahipliğinde, Esenboğa Havalimanında yapılan ilk kahvaltı toplantısındaki sunumu, PERYÖN İç Anadolu Etik Temsilcisi Meltem Ferendeci Özgödek yaptı. Suistimal konusunun ele alındığı etkinlikte, kurumlarda suistimal kavramı ve suistimali yapanın özellikleri tartışıldı. Bu ilk etkinlikte suistimali işaret eden göstergeler, suistimalle kurumsal etik çalışmaları arasındaki bağlantılar konuşuldu. PERYÖN İç Anadolu şubesinin girişimiyle Ankara’da ilk kez ele alınan ve insan yönetimi alanında oldukça yeni olan bu konunun devamı niteliğinde olacak yeni toplantı içinse şimdiden takvim belirlendi. Büyük ilgi gören suistimal konusunun ikinci oturumu, 26 Eylül 2014 tarihinde yapılacak. Bu ikinci toplantı, Ankara’da MESS’ in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Suistimallerin kurumlarda ortaya çıkışı ve yapılması gerekenlerin gerek idari gerek hukuki boyutta tartışılacağı ilgili toplantıdaki konuşmacılar ise KPMG Şirketi, Türkiye Suistimal Önleme ve İnceleme Hizmetleri Direktörü Çiğdem Gürer ile Avukat Doğan Gözde Özgödek olacak.
0