Your address will show here +12 34 56 78
Oryantasyon ve İşe Uyum Programı Tasarımı Eğitimi

Eğitimin Amacı
İşe başlayan yeteneklerin işe uyum sürecini daha da etkin hale getirmek için oryantasyon ve işe uyum sürecinin nasıl tasarlanması gerektiğine dair farkındalık kazandırmak ve sürecin tasarlanmasına ilişkin katılımcıların becerilerini arttırmaktır.

Eğitimin İçeriği
• Oryantasyon ve İşe Uyum Nedir?
• Şirkete Uygun Programın Seçimi
• Stratejik Ortak Olarak İK’nın Oryantasyon ve İşe Uyum Programı İçindeki Rolü
• Oryantasyon Programı İçerik Tasarımı (Hangi Başlıklardan Oluşmalı, Nasıl bir Akış İzlemeli?)
• Oryantasyon ve İşe Uyum Kitabı Tasarım Dinamikleri
• Kurumsal Sunumların Yapılandırılması
• Kaynaştırma Etkinliklerinin Tasarımı
• Oryantasyon ve İşe Uyum Programının Etkinliğinin Ölçülmesi ve Değerlendirilmesi

Eğitmen
Devrim AKSU
Çukurova Üniversitesi’nden İşletme Lisans ve MBA derecelerini aldıktan sonra ODTU’de Eğitimde İnsan Kaynaklarını Geliştirme üzerine yüksek lisans yapmıştır. Daha sonra öğrenmenin sonu yoktur diyerek University of Massachusetts Boston’da “International Management” yüksek lisansını birincilikle bitirmiş ve UMASS Boston kampüsünde Türk Bayrağı’nın ebediyete kadar dalgalanmasını sağlamıştır.

İlk kurumsal deneyimini Türk Ekonomi Bankası’nda kazanan Devrim AKSU, 2002 yılında güzel ülkesine en çok hizmet ettiğini hissettiği yer olan ASELSAN’da çalışmaya başlamış ve 2016 yılının Haziran ayında İnsan Kaynakları Direktörü görevinden ayrılarak İK odağında çalışmalarını yürütmeye devam etmiştir. Ağırlıklı olarak İnsan Kaynakları Yönetimine ilişkin sistemler tasarlayan Devrim Aksu’nun uzmanlık alanları, işveren markası, değişim yönetimi, ücretlendirme sistemi, fasilitasyon, performans yönetimi, organizasyonel yeniden yapılanma, yetenek yönetimi, süreç yapılandırma ve çalışan memnuniyetinin ölçülmesidir. Aynı zamanda Peryön İç Anadolu Yönetim Kurulu Üyesi olan Devrim AKSU, 2015 yılında Erickson Coaching International’ın Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamış ve aynı yıl Training Development Center’dan “Assessor" unvanı almıştır.

2010 yılında LEGO Serious Play ile tanışan Devrim AKSU, özel hayatında tutkusu olan Lego’yu, iş hayatında pek çok alana entegre etmiş ve Lego Serious Play Fasilitatör eğitimlerini tamamlayarak bu tutkusunu organizasyonların ihtiyaçlarını giderebileceği bir metodoloji haline getirmiştir.

Profesyonel koçluk, danışmanlık ve eğitmenlik çalışmaları ile bireylerin ve organizasyonların gelişimine destek vermektedir. Potansiyelini keşfetmiş bireyler ve organizasyonlar yaratmayı kariyerinin en büyük başarısı olarak tanımlayan Devrim AKSU, hayatta en büyük başarıyı Hakan’ın eşi, Arya ve Aren’in ise anneleri olmak olarak tanımlamaktadır.

Eğitim Ücreti
PERYÖN Üyesi: 330 TL
Katılımcı: 415 TL
*Eğitim ücretlerine %18 KDV dahildir.
Eğitim Yeri: Next Level Workinton
Eğitim Günü / Saati: 7 Mart 2020 / 09:30 – 16:30

Eğitim ücreti ödenecek hesap bilgilerimiz:
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği İç Anadolu Şb.
İşbankası - CEPA Şubesi
IBAN No: TR98 0006 4000 0014 3710 0544 86
(Hesap No./IBAN No. ile Hesap Adının yukarıdaki şekilde birlikte belirtilmesi gerekmektedir. Dekont açıklamasında isim soyad ve eğitim adının belirtilmesine dikkat etmenizi rica ederiz.)