Your address will show here +12 34 56 78
Kurumsal Akademi Yapılandırma Eğitimi

Eğitimin Amacı
Öğrenme ve gelişim faaliyetlerini etkin yönetebilmek adına kurulacak sistem alt yapısını uygulamalı olarak aktarmak hedeflenmektedir.

Eğitimin İçeriği
Bir şirketin stratejilerine uygun eğitim fonksiyonu ya da departmanı oluşturma
İhtiyaç analizi yaparak buna uygun yıllık ya da dönemsel eğitim planı oluşturma
Şirket içinde danışman şapkasıyla değer katan eğitim ve gelişim faaliyetleri planlama
Eğitim sonuçları ölçme ve değerlendirme yöntem ve becerilerine
Eğitim tasarım ve geliştirme bakış açısı ve becerilerine
Eğitim firmaları ya da iç eğitmenlerle çalışma prensiplerine
Doğru eğitim araç ve metodlarının kullanımı bakış açısına
İK sistemleriyle entegre bir eğitim gelişim yapısı kurma

Eğitmen
Erkan DÜNDAR
Kurucu Danışman
1973 İzmir doğumludur. İzmir Namık Kemal Lisesi ve ardından 1996 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur.
1996-1999 İş yaşamına, Yapı ve Kredi Bankası Eğitim Departmanında başlayan Erkan Dündar, burada kültürel değişim projeleri, eğitim ve gelişim tasarımı ve Türkiye’nin ilk bilgisayar destekli eğitim (CBT) projelerinde yer almıştır.

1999 -2007 yılları arasında Doğuş Grubu’nun İnsan Kaynakları şirketi olan Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi A.Ş ve yine aynı grubun Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde Eğitim Yönetmeni olarak çalıştı. MT ve ST programlarının tasarımı, eğitim tasarımı, Garanti Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği (TBB)nin e öğrenme projelerine liderlik yaptı. Garanti Bankası kariyer ve yetenek gelişim projesinde görev aldı. Ayrıca Garanti Eğitim Merkezi süreç ve altyapısının revizyonunu gerçekleştirdi.

 2007-2012 yılları arasında Yıldız Holding’e bağlı 65 şirketin eğitim ve gelişim faaliyetlerini düzenleyen Holding Eğitim Departmanını kurdu. Bu görevinde eğitim süreçleri, katalog eğitimleri, liderlik modeli ve bu modele dayalı liderlik programları, mentorluk sistemleri, iç eğitmenlik sistemleri, uzaktan eğitim altyapısı, ihtiyaç analizi ve ölçme değerlendirme sistemlerini hayata geçirdi Yine bu dönede kariyer gelişim sistemini ve araçlarını geliştirdi. Hem merkezi eğitim programlarını ve iş ailesi bazında sertifikasyonları, hem de şirketlerin özelindeki uzmanlık programlarını tasarladı ve yönetti. 200 kadar eğitimin bulunduğu Holding Eğitim Kataloğunun her yıl hazırlanıp eğitimlerin gerçekleştirilmesi gibi projelere liderlik etti.

2012-2014 yıllarında Yıldız Holding’in 4 farklı satış şirketinin birleşmesi sonrası kurulan Horizon Pazarlama’da görev aldı. Bu süreçte, yeni kurulan şirketin değişim yol haritasını çıkarttı ve bu kapsamda kurum içi iklim çalışmaları ve değişim yönetimi araçlarını dizayn etti. Diğer yandan Yıldız Holding Satış Yetkinliklerini ve satış profilleme çalışmalarını gercekleştirerek, satış koçluğu, satış işe alım sistemlerinin revizyonu, toplu işe alım ve Değerlendirme Merkezi araçlarının belirlenmesi ve kullanılmasına liderlik yaptı. Bu süreçteki değişim yönetimi ve eğitim sistemi çalışmaları ile 2014 yılında Brandon Hall Excellence Awards’da 5 farklı kategoride ödüller aldı.

2014-2016 yıllarında Türkiye ve 5 farklı ülkedeki toplam 14 satış şirketinin eğitim gelişim ve organizasyonel gelişim projelerinden sorumlu Yıldız Holding Perakende Grup Başkanlığı Satış Kabiliyetleri Geliştirme Direktörü olarak görev aldı. Bu süreçte çeşitli işe alım, turnover düşürme projeleri, görev tanımları ve beceri setlerinin oluşturulması, kültürel değişim projeleri, satış yetkinlikleri geliştirme projelerine liderlik yaptı.
Erkan Dündar CTI Co-Active Coaching koçluk sertifikasına sahiptir. 5 yıldır çeşitli düzeyde yöneticilere koçluk ve kurumsal mentorluk yapmıştır. Ayrıca koçluk konusunda eğitimler vermekteddir.

DANIŞMANLIKLARI VE UZMANLIKLARI:
Kurumsal Akademi ve Eğitim Departmanları Danışmanlığı, Bireysel Koçluk, Yönetici Koçluğu, Davranışsal Dönüşüm Projeleri, Liderlik Gelişimi, Eğitim program tasarımı, Entegre Yetenek Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yeniden Yapılandırma Projeleri (İşe alım, Performans, Kariyer Sistemleri), Yetenek Gelişimi, Koçluk ve mentorluk sistemleri, İç Eğitmenlik Sistemleri, Program Tasarımı, Beceri Setleri ve Yetkinlik belirleme danışmanlığı, Değerlendirme ve Gelişim Merkezi çalışmaları, Stratejik Planlama çalıştayları, Satış Kabiliyetleri Geliştirme ve E-Öğrenme sistemleridir.

Eğitim Ücreti
PERYÖN Üyesi: 330 TL
Katılımcı: 415 TL
*Eğitim ücretlerine %18 KDV dahildir.
Eğitim Yeri: Next Level Workinton
Eğitim Günü / Saati: 20 Haziran 2020 / 09:30 – 16:30

Eğitim ücreti ödenecek hesap bilgilerimiz:
Türkiye İnsan Yönetimi Derneği İç Anadolu Şb.
İşbankası - CEPA Şubesi
IBAN No: TR98 0006 4000 0014 3710 0544 86
(Hesap No./IBAN No. ile Hesap Adının yukarıdaki şekilde birlikte belirtilmesi gerekmektedir. Dekont açıklamasında isim soyad ve eğitim adının belirtilmesine dikkat etmenizi rica ederiz.)