Geri Bildirim Becerileri Eğitimi

Eğitimin Amacı

İş dünyasının önemli bir parçası haline gelen “Geribildirim” konusunda başarılı bir şekilde geribildirim almayı ve vermeyi hedefleyerek ilgili tüm tekniklerin aktarılması ve süreci doğru yönetecek becerilerin kazandırılması.

 

Kimler Katılmalı

İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi süreçlerinde çalışan, işe alım, eğitim ve geliştirme, yetenek yönetimi uzmanları, İnsan Kaynakları yöneticileri ve insan yönetiminden sorumlu olan operasyon yöneticileri.

 

Eğitimin İçeriği

 • İnsan Kaynakları Yönetimi süreçlerinde sık karşılaşılan zorluklar
  • Türkiye’de geribildirim alma-vermedeki zorluklar
  • Performans kriterleri ve Başarı profillerinin geribildirimdeki önemi
  • Geri-ileri bildirim kavramları
  • Ölçme ve değerlendirme süreçlerinde ger-ileri bildirim teknikleri
  • İşe alım, terfi ve atama süreçlerinde geri-ileri bildirim teknikleri
  • Gelişim süreçlerinde geri-ileri bildirim teknikleri
  • Disiplin süreçlerinde geri-ileri bildirim teknikleri

 

Eğitmen

Mehmet Sürmeli
İnsan Kaynakları alanında 16 yıldır çalışan Sürmeli, iş hayatı boyunca, Başak Groupama, Davranış Bilimleri Enstitüsü, Kale Grubu ve Vatan Bilgisayar Şirketlerinde İK fonksiyonlarında görev aldı. Son 5 yıldır LC Waikiki’de görev almakta olan Sürmeli, değerlendirici, tasarımcı, değerlendirme merkezi yöneticisi rolleri ile farklı şirketlerde binlerce değerlendirme ve geliştirme merkezi çözümü üretti.
Aynı zamanda Türkiye Değerlendirme Merkezi Standartları ve Değerlendiricilerin Mesleki Standartlarının belirlenmesi için çalışmakta olan grubun kurucusu ve moderatörü olarak görev alıyor.
Mehmet Sürmeli, Türkiye ve dünyada değerlendirme merkezlerinin, psikometrik envanterlerin, zihinsel beceri testlerinin ve motivasyon envanterlerinin uygulama standartları üzerine araştırmalarına devam ediyor.

 

Eğitim Ücreti

PERYÖN Üyesi: 395 TL

Katılımcı: 495 TL

*Eğitim ücretlerine %18 KDV dahildir.

Eğitim Yeri: Next Level Workinton

Eğitim Günü:​ 4 – 5 Eylül 2018

Eğitim Saati: 09:30 – 16:30